گروه کوهنوردی وتر

قلارنگ
نویسنده : حسینی نسب . مهندس نیکرو - ساعت ۱٠:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٧/٢۱
 

 

ای جلالت فرش عزت جاودان انداخته /  عکس نورت تابشی بر کُن فکان انداخته

نقشبند فطرتت نقش جهان انگیخته/ بر بساط لامکان شکل مکان انداخته

چیست عالم؟ نیم ذرّه در فضای کبریات/ آفتاب قدرتت تابی بر آن انداخته

کیست جان؟ از عکس انوار جمالت تابشی/ چیست تن؟ خاکی درو آب روان انداخته

تا شود سیراب زآب معرفت هر دم گیا / فیض مهرت قطره ای در کشت جان انداخته

در روز جمعه مورخه 920719 همراه تعدادی از همنوردان راس ساعت 7 صبح پس از تجمع در میدان ارغوان بطرف ارتفاعات قلارنگ حرکت پس از صرف صبحانه در ارتفاعات قلارنگ بطرف چشمه مینا ری حرکت و پس از نماز ونهار بطرف منزل به راه افتادیم.

تصاویری تقدیم میشود:


 
 
امارو
نویسنده : حسینی نسب . مهندس نیکرو - ساعت ۱٠:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٧/٥
 

 

الهی ، آنچه با نام و یاد تو آغاز شود بی ثمر نیست و آنچه برای تو شکل گیرد فنا پذیر نخواهد بود . پس با نام و یاد مقّدست آغاز  و عاشقانه ترنم ساز می کنیم :

 در روز جمعه مورخه 920705 راس ساعت 7 صبح به همراه تعدادی ازاعضای گروه وتر از تنگه ارغوان بطرف چشمه سیه چل وپس از صرف صبحانه و مقداری استراحت بطرف چشمه سیوان و پس از آن بطرف چشمه امارو که متاسفانه آب نداشت رفته و در کنار قلعه اسماعیل خان نهار صرف نمودیم ،سپس بطرف چشمه هانیوان حرکت ،پس از نوشیدن آب بطرف شهر ایلام به را افتادیم که ساعت 19 رسیدیم.


 
 
تگروان
نویسنده : حسینی نسب . مهندس نیکرو - ساعت ٩:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٧/۳
 

 

الهی ، آنچه با نام و یاد تو آغاز شود بی ثمر نیست و آنچه برای تو شکل گیرد فنا پذیر نخواهد بود . پس با نام و یاد مقّدست آغاز  و عاشقانه ترنم ساز می کنیم :

 روز چهار شنبه مورخه 920703 همراه چهار نفر از همنوردان راس ساعت پانزده و نیم در میدان ارغوان شهر ایلام بطرف تگروان حرکت و پس از صعود و مقداری استراحت و صرف عصرانه در گچان مجددا در ساعت نوزده و نیم بسلامت بازگشتیم.