کان سیفی

 الهی ، آنچه با نام و یاد تو آغاز شود بی ثمر نیست و آنچه برای تو شکل گیرد فنا پذیر نخواهد بود . پس با نام و یاد مقّدست آغاز  و عاشقانه ترنم ساز می کنیم :

طبق برنامه ی تنظیمی انجمن کوهنوردان چرداول که در روزهای پنج شنبه و جمعه 28 و29 شهریور 92 صعود به قله 3050 متری کان صیفی در کبیر کوه داشتند. بر اساس هماهنگی بعمل آمده تیم چهار نفره ای از انجمن کوهنوردی ایلام ( باقر رحمانی،علی عسکر رشیدیان،تیمور میرابی زاده و سیدسعیدحسینی نسب) همراه انجمن  کوهنوردی شهرستان چرداول عازم منطقه چنار باشی شده و راس ساعت 17 به طرف چشمه پونه (پینه) از مسیر دره حرکت نموده و راس ساعت 20 کمپ را در کنار چشمه دایر نموده و شب را در هوای سرد پاییزی به صبح رساندیم.

پس از برگزاری نمازوصرف صبحانه راس ساعت 7 صبح بطرف قله حرکت نمودیم ، قابل ذکر است که این مسیر تند و فنی است و نیاز به آمادگی های لازم وامکانات کافی دارد.

راس ساعت نه ونیم صبح گروه تواتستند قله را فتح کنند و پس از حدود 1 ساعت استراحت و عکس برداری راس ساعت نه و نیم بطرف کمپ حرکت نموده و بعد از پشت سر گذاشتن مسیر .... ساعت دوازده ونیم به محل استراحتگاه (کمپ) رسیدیم که پس از صرف نهار و خواندن نماز ظهر و عصرساعت چهارده ونیم بطرف محل استقرار مینی بوس به راه افتادیم که ساعت 17 سوار ماشین شده وبا لطف و عنایت خداوند بخشنده و مهربان بطرف منزل حرکت نمودیم.

تصاویری تقدیم میگردد.

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

/ 2 نظر / 10 بازدید
آجي جون

سلامممممم چه وب قشنگی داری خوشم آومد خیلی خوش سلیقه ای عزیزم... میشه یه خواهش کنم؟؟؟؟؟؟ یه انجمن داریم با امکانات عالی فقط دوستای خوبی مثل شمارو نداریم... میشه بیاید سر بزنید؟؟؟؟؟... منتظر هستم فقط زوووووووود هااااااا... FardaForum.IR ‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌‌