ارتفاعات روبروی هانیوان و شلم2

 

کوهستان آشیان ما است. کوهنوردی یک روش زندگی است. روشی که در آن یک سیب بین همه اعضاء گروه تقسیم می شود.روشی که در آن قوی ترین عضو گروه به پای ضعیف ترین راه می رود. راهی که رقابت ندارد و به رهروانش حقوق نمی دهند و ایشان را نیازی به سوت وکف مشوقان درقله نیست. ناجی بی منت یکدیگرند.گروه می سازنند تا دل جوانان را به سنگ بند کنند تا به ننگ بند نشوند .مزدشان معراج روح است و تشویقشان نوازش باد. قانونشان عشق است و قانون گذارشان معشوق. عشق به طبیعت، عشق به زندگی است و زندگی تجلی عشق است و مرگ آنجاست که عشق نیست.کوهنوردی عشق به طبیعت است و عشق به خداست و عشق به طبیعت، ورزش ما نیست، باور ماست، زندگی ماست. به راستی که کوهنوردی فقط ورزش نیست، کوهنوردی یک روش زندگی است.

 

به حول و قوه الهی در روز جمعه مورخ91.10.29 به همراه تعدادی از اعضای گروه به غار روبروی هانیوان صعود نمودیم.

 

 

 

 

 

با استعانت از خداوند متعال در روز جمعه91/10/8 همراه دوستان به ارتفاعات شلم صعود کردیم که در ارتفاعات با تعدادی از همنوردان وهمشهریان ملاقات نمودیم که پس از احوال پرسی گرم و صمیمی تعدادی عکس یادگاری گرفتیم که تقدیم می شود.

همراه این دوستان چند نفراز متخصصات و پیشکسوتان و اعضای شورای شهر حضور داشتند.(دکتر کشاورز،جعفر لو،قاسمی و آقایان سهرابیان ، جمالی و شاکیان )

 

 

 

دکتر قیصر کشاورز در حال گرفتن عکس

 

آقای شاکیان از اعضای شورای شهر در حال گپ زدن با دوستان

 

دکتر قیصر کشاورز همراه سایر دوستان

 

 

 

 

 

 

/ 4 نظر / 37 بازدید
قیصر کشاورز

سلام ممنون از لطفتون

پرتال جامع تبلت ایرانیان

سلام خدمت شما دوست عزیز وبلاگ زیبایی دارید. شما هم از وب سایت ما دیدن کنید پرتال جامع تبلت ایرانیان ( 1st. Iranian Tablet Portal ) www.Tabletir.com ads@tabletir.com *********************************** اخبار، دانلود، آموزش ،بررسی های تخصصی... www.TabletIR.com صحفه اصلی پرتال www.Forum.TabletIR.com تالارگفتگو پرتال در صورت امکان سایت مارا در وبلاگتان لینک کنید برای تبلیغات با ما تماس بگیرید : Ads@TabletIR.com با تشكر فراوان

نینا

سلام بلاگ خیلی خوبی دارید و از مطالبش استفاده کردم امید وارم همیشه بلاگتون هین جوری باشه اگه دوست داشتید وب سایت مارو هم راجع ساختمان هوشمند هستش بازدید کنید http://mehestan.org اگه مطالب ما هم برای شما جذاب بود لطفا اون رو لینک کنید مطالبش راجع مباحث زیر هستش آبیاری گیاهان و تغذیه حیوانات خانه هوشمند سیستم های صوتی و تصویری خانه هوشمند کنترل روشنایی خانه هوشمند کنترل دمای خانه هوشمند دسترسي و كنترل از راه دور خانه هوشمند سیستم‌های حفاظتی وامنیتی خانه هوشمند سیستم های اعلام حریق خانه هوشمند

محمد.ر

سلام، خدا قوت، متن بالاي وبلاگ خيلي قوي و زيباست. از افراد با سليقه و مظاهر زيبايي هاي خالق، انتظار سليقه خوش مي رود.